Izmantojot EPONA rīsu klijas, jūs veicat sporta zirgu muskulatūras stiprināšanu un ievērojami palielinat sniegumu.


Rīsu klijas ir pārbaudīts un absolūti augstas kvalitātes, taukus saturošs un viegli sagremojams enerģijas avots ar zemu, bet augstas kvalitātes olbaltumvielu saturu. EPONA rīsu klijas ir arī bagātas ar lipīdiem, šķiedrvielām un vitamīniem, lai palielinātu muskuļus un sniegumu.


Rīsu klijas nesatur lipekli, samazina cietes un ogļhidrātu daudzumu, tāpēc ir piemērotas arī zirgiem, kuri reaģē uz graudiem. Rīsu kliju augstās uzturvērtības dēļ tas var būt svarīgs visu veidu zirgu aizstājējs.


Rīsu klijas sastāv no pilngraudu rīsu graudu ārējiem slāņiem. Lielākā daļa barības vielu, vitamīnu un minerālvielu ir atrodami šajos malējos slāņos. Rīsu klijas satur daudz magnija, kālija un B grupas vitamīnu. Tas ir augstas kvalitātes, taukus saturošs un labā šķiedrvielu satura dēļ arī ļoti viegli sagremojams enerģijas avots.


Gamma-oryzanol, kas atrodas EPONA rīsu klijās, atbalsta muskuļu veidošanos un muskuļu šķiedru īpašo muskuļu-tauku metabolismu, kas ir īpaši atbildīgi par izturību.

Barošanas ieteikums:


No 300 līdz 500 g dienā atkarībā no pielietojuma


Padoms: rīsu klijas satur antioksifikācijas gamma oryzanol, kas ir svarīgi dopinga lietošanai (noteiktais nogaidīšanas periods 48 stundas)

Product facts:
Product facts:
Nutrients:
Additional Additives JE KG

Write a review

Please login or register to review

Rice bran

  • €17.50

  • Ex Tax: €14.46

Related Products

REISHOCHZEIT

REISHOCHZEIT

..

€37.00 Ex Tax: €30.58