Distances līgums

Distances līgums 

            Interneta veikalā, www.veselszirgs.lv, piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukts Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: 

-        Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, turpmāk (www.veselszirgs.lv), norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pārdevējs sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. Ja ir veikts pasūtījums un prece nav uz vietas, tad tiek sastādīts priekšapmaksas rēķins un prece tiek pasūtīta pēc rēķina apmaksas saņemšanas. Šī prece tiek piegādāta 30 darba dienu laikā.

Pircējam uz viņa norādīto e-pastu tiek izsūtīts rēķins ar norādītu apmaksas termiņu. Ja, rēķins netiek apmaksāts norādītajā termiņā, tas tiek automātiski anulēts.

Cenas un preču īpašie piedāvājumi:

Visas mājas lapā norādītās cenas ir preču aktuālās cenas. Īpašā piedāvājuma preces ir iespējams apskatīt sadaļā “Akcija”.  Pārdevējam ir tiesības mainīt produktu cenas bez iepriekšēja brīdinājuma. Klientam ir jāmaksā tā cena, kas norādīta laikā, kad tika veikts pasūtījums. 

Ja klients ir ieguvis savā īpašumā kādu "Akcijas kuponu", lūgums ņemt vērā, ka akcijas nesummējas un tas ir spēkā VIENAM pirkuma.

Loterijas

Balvas ir iespējams saņemt bez maksas iepriekš vienojoties, SIA Le-Grand norādītajā adresē, par citām iespējamajām saņemšanas vietām, balvas ieguvējam ir jāsedz piegādes izdevumi saskaņā ar uzņēmuma cenrādi.

Dāvanu kartes

- Dāvanu karte ir bezskaidras naudas maksājuma līdzeklis, ar kuru iespējams norēķināties par SIA Le-Grand pieejamajām precēm;

- Dāvanu karti var lietot kopā ar citiem maksāšanas līdzekļiem - maksājuma karti, vai skaidrā naudā, vai veicot pārskaitījumu par izrakstīto rēķinu;

- Dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret naudu. Nozaudēšanas gadījumā tā netiek atjaunota;

- Dāvanu karte ir derīgā uz tās norādītā derīguma termiņa, bet ne ilgāk kā 6 mēneši;

- Dāvanu karti, kurai ir beidzies derīguma termiņš vairāk kā 1 mēnesi, nav iespējams atjaunot un nauda netiek atgriezta. 


Garantija

Pārdevēja Interneta veikalā piedāvātajām precēm garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. 

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam (neatvērtā veidā). Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Pārdevējs kompensē tikai preces vērtību (atskaitot piegādes maksu) pārskaitot uz pircēja kontu ne vēlāk kā 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • atteikuma tiesības izmantot nevarēs, ja prece personalizēta vai veidota pēc patērētāja norādījumiem;
  • ja iepakojums ir bojāts vai atvērts.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju , noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu, izrakstīt rēķinu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Veicot pasūtījumu Pircējs apliecina, ka ir pilnībā iepazinies ar šī līguma   noteikumiem un apņemas tos ievērot.

Pircēja dati netiek nodoti trešajām pusēm, bez piekrišanas.

Autortiesības

www.veselszirgs.lv internetveikala saturs (publiskotie materiāli) ir aizsargāti ar  Latvijas Republikas (skat. Autortiesību likumu) un starptautisko tiesību normām. Visi preču apraksti un ievietotie katalogi ir SIA „Le-Grand” īpašums.

Jebkura www.veselszirgs.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez SIA "Le-Grand"  rakstiskas atļaujas.