• Vimital Collagen PS

Plašas iedarbības spektra piedeva veselīgām locītavām.


Kolagēns sastāda ap 25-30% no ķermeņa kopējās olbaltumvielu masas, un ir kā audu, saišu, cīpslu, skeleta un zobu būvmateriāls. Kolagēns I – vissastopamākais elements ādā, saitēs un iekšējo orgānu struktūrā, tostarp kā Kolagēns II ir locītavu skrimšļu audu sastāvdaļa.

Saskaņā ar veiktajiem pētījumiem, hidrolizēts kolagēns uzsūcas zarnu traktā caur limfātisko sistēmu un cita starpā arī piedalās cīpslu un skrimšļu veidošanās procesā.  Ar VIMITAL Collagen PS palīdzību jūs saņemat komplekso piedevu, kas sastāv no endogēnām un dabīgām vielām, kas piedalās locītavu visu sastāvdaļu aprūpē, tostarp rūpējoties par nodilumam pakļautiem audiem. 

Kolagēns I – piedalās jaunu audu - cīpslu, saišu un muskuļu, veidošanās laikā ap locītavu.

Kolagēns II – piedalās jaunu skrimšļu izveidē.

Hialuronskābe –uztur locītavu šķidruma viskozitāti un ieeļļo locītavu, kā arī uzlabo barības vielu piegādi locītavām.

Hondroitīns – locītavu piedeva, kas darbojas kopā ar kolagēnu.

Metilsulfonilmetāns (MSM) – sērs, kas ir klātesošs visu šūnu struktūra.


Lietošana: 

Collagen PS īpaši izstrādāts sacīkšu zirgiem, to locītavu struktūras visu elementu uzturēšanai un atbalstam, kā arī zirgu ar locītavu komplikācijām rehabilitācijas pasākumu laikā. Piedevas sastāvdaļas pienācīgi uztur un rūpējas par visiem locītavas elementiem.

Collagen PS tiek lietots, negaidot seku iestāšanos, tādējādi palīdzot pastāvīgi pienācīgi uzturēt un rūpēties pat par visnoslogotākajiem sacīkšu zirgiem, tieši tad, kad tiem ir visvairāk nepieciešama šī piedeva.

Devas:

15 gr 2 reizes/diennaktī 10 dienu ilgumā, zirgam, kā svars nav lielāks par 550 kg.

Pēc desmit dienu termiņa beigām – 15gr/diennaktī.

Sastāvs:
Sastāvs: Kolagēna I Hidrolizēts 7000 mg; Kolagēna II Hidrolizēts 500 mg; MSM 1680 mg; hondroitīns sulfāts 475 mg; hialuronskābe 70 mg, Ūdens, Glicerīns, Nātrija benzoāts, Citronskābe

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Vimital Collagen PS

  • Ražotāji Trikem AB
  • Modelis: 1836000
  • Pieejamība: 4
  • €81,99

  • Bez nodokļa: €67,76