• ATEMWEGSKRÄUTER LIQUID
Fenhelis un timiāns satur ļoti koncentrētas ēteriskās eļļas. Tie stiprina imūnsistēmu no iekšpuses. Šo sastāvdaļu pretmikrobu īpašības ievērojami samazina elpceļu slimību risku. Vēl viena svarīga īpašība izriet no spazmolītiskā un atkrēpošanas efekta. Iestrēgušās gļotas ir sašķidrinātas, un tās var vieglāk atklepot. Bronhu ārstniecības augu pretiekaisuma iedarbība palīdz mazināt vēlmi klepus un veicina ātrāku dzīšanu. Lakrica sašķidrina gļotas un kavē noteiktu vīrusu veidu augšanu. Islandes sūnas ir pazīstamas ar savu antibakteriālo iedarbību un tādējādi efektīvi aizsargā elpošanas sistēmu no infekcijām. Ceļmallapai un zefīram piemīt pretiekaisuma, pretsāpju un atbalstoša iedarbība, veidojot aizsargkārtu uz gļotādas. Papildus zefīram un smiltsērkšķiem malvas ziediem piemīt nomierinoša un pretiekaisuma iedarbība. Mežrozīšu galvenā iedarbība ir augstajā C vitamīna saturā. Plaušu zāles  esošā silīcijskābe mazina sausu klepu un ātrāk dziedē augšējo elpceļu iekaisumi.


Barošanas ieteikumi:
pieaugušiem zirgiem: 25 ml dienāKumeļiem, jauniem un maziem zirgiem: 15 ml/dienāJa ir paaugstināta vajadzība, šo devu var ievadīt arī divas reizes dienā.Lai nodrošinātu optimālu efektu, barošanai jānotiek ilgākā laika periodā, bet vismaz 20 dienas.

Pieejamie tilpumi  :  1L un 2.5l 
Product facts:
Product facts: Glikozes sīrups, ārstniecības augu ekstrakts (ribzāle, lakricas sakne, fenhelis, timiāns, Islandes ķērpis, zefīra lapas, rudzupuķu lapas, mežrozīšu miziņas, plaušu zāle, malvas ziedi,gaiļpiešu ziedi,Trejkrāsu vijolīte
Nutrients: Crude protein 0.3%, crude fat 1.9%, crude fiber 0.2%, crude ash 0.3%, moisture 49.7%

Write a review

Please login or register to review

ATEMWEGSKRÄUTER LIQUID

  • Brand: HIPPOsport
  • Product Code: HS-24707
  • Availability: 2
  • €31.00

  • Ex Tax: €25.62

Related Products

ATEMWEGSKRÄUTER 1.5kg

ATEMWEGSKRÄUTER 1.5kg

..

€40.00 Ex Tax: €33.06